Disleksi Değerlendirme Ve Müdahale Programı / DDMP Uygulayıcı Eğitimi

Home / Disleksi Değerlendirme Ve Müdahale Programı / DDMP Uygulayıcı Eğitimi

DİSLEKSİ DEĞERLENDİRME VE MÜDAHALE PROGRAMI

DDMP – UYGULAYICI EĞİTİMİ

 

 DDMP Uygulayıcı Eğitimi akademik takvimi yakında buradan ilan edilecektir. 

 

Disleksi Özel Öğrenme Güçlüğü Derneği olarak, ülkemizde Özgül Öğrenme Güçlüğü tanısı olan çocukların daha iyi desteklenmelerini sağlamak amacıyla her yaştan ve her düzeyden öğretici ile birlikte çalışan eğitim personeli için “Disleksi Değerlendirme ve Müdahale Programını” geliştirdik. Disleksi Değerlendirme ve Müdahale Programı sayesinde Özgül Öğrenme Güçlüğünün yakından tanıyacak ve disleksili çocuklarla çalışmaya başlamadan önce yol haritanızı oluşturabileceksiniz.

 

DDM Programı disleksiye profesyonel olarak ilgi duyan eğitimcileri geliştirmeyi hedeflemektedir. DDM Programında yer alan modüler eğitimleri başarıyla bitiren profesyoneller, üniversite onaylı katılım belgelerini / sertifikalarını alarak DDMU ( Disleksi Değerlendirme ve Müdahale Uygulayıcısı ) uygulayıcıları olacaklardır.

 

DDM Programı modüler eğitim halinde hazırlanmıştır. Her modüler eğitim birbiriyle ilişkili ve alanında uzmanlaşmış akademisyenler / eğitimciler tarafından verilecektir. Modüler eğitimleri başarı ile bitiren profesyoneller her yaş grubundan bireylerle çalışabileceklerdir.

 

DDM Programımız hakkında detaylı bilgi almak ve DDMU ( Disleksi Değerlendirme ve Müdahale Uygulayıcısı ) olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

Ön kayıt için bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

 

www.disleksiozelogrenmedernegi.org

 

info@disleksiozelogrenmedernegi.org

 

212 – 872 92 93 / 505 224 66 26